اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

حتما دقت کرده اید که در فست فود ها معمولا از رنگ های گرم مانند طیف رنگ های قرمز و نارنجی استفاده می شود. دلیل آن این است که این رنگ ها اشتهای شما را باز می کنند.

اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

همیشه گفته ایم باز هم می گوییم که طراحی دکوراسیون داخلی آن قدر قدرتمند است که بر همه ابعاد زندگی شما می تواند تاثیر گذار باشد. هم می تواند به کودکانتان نظم و ترتیب یاد دهد همان طور که در مطلب معجزه طراحی داخلی در دکوراسیون اتاق کودک وهم می تواند به شما کمک کند تا لاغر شوید.

 


دکوراسیونی براق و خیره کننده به سبک آرت دکو

اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

اگر از کسانی هستید که دوست دارید جواهرات تان پر زرق و برق و برجسته جلوه کند، عاشق گذراندن تعطیلات در هتل های لوکس و باشکوه هستید، تمایل دارید در مهمانی ها بدرخشید و رنگ زرد فرنگی (کروم رنگ) را می پسندید، مطمئنم سبک آرت دکو بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان خواهد بود.


۷ ایده ی جالب برای تزئین سرویس بهداشتی

اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

اغلب ما عمده وقت و هزینه و خود را برای زیبایی و تزئین فضاهای عمومی تر مثل نشیمن و اتاق خواب قرار می دهیم و فضاهای خصوصی تر خود را از یاد می بریم، هیچ قاعده و قانونی نیست که فضای خصوصی تر مثل سرویس های بهداشتی را نباید تزئین کرد! چه اشکالی دارد که این فضاها را نیز به زیبایی یک نشیمن مجلل تزئین کنیم!


رقص معماری سالن کنسرت والت دیزنی در لس آنجلس

اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

همه ی ما به دیدن مکعب های کوتاه و بلند در خیابان ها و حتی کوچه پس کوچه ها آن چنان عادت کرده ایم که دیگر حتی انتظار نداریم کسی این روند را در هم شکند و پا روی عادات همیشگی نهد. اما در این گیر و دار عادت ها گاهی کسی پیدا می شود که جسورانه در میدان دید ما یکه تازی می کند. این افراد به واسطه ی جسارت و خلاقیت بی حد و اندازه شان و رها بودن از تکرار ها و تکرر ها، همواره در مرکز توجه و دیدرس سیل عظیمی از تحسین ها و تمجید ها در کنار انتقاد ها و تحلیل ها قرار دارند.

 


نرده و حفاظ های خلاقانه در ساختمان های برجسته ایرانی

اصول و نکاتی جالب در مورد طراحی دکوراسیون

یکی از پیامد هایی که در اثر عدم رعایت اصول طراحی شهری به دنبال دارد رعایت نکردن خط آسمان و در ادامه ی آن نیاز شدید به استفاده از نرده و حفاظ های مختلف در بدنه ی شهری می باشد، حفاظ های که گاها و بالاجبار مرتبط به یک واحد بوده و در  نهایت علاوه بر مغشوش کردن نمای ساختمان آسیب جدی به بدنه ی شهری نیز وارد می سازد.

 

 

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

55