بهترین هتل های دنیا

با این که می توان در طول سفر در مکان هایی ارزان تر زمان را سپری کرد، افرادی هستند که می خواهند بهترین تجربه مسافرتی را به دست آورند و به همین خاطر هزینه بسیاری را صرف اقامت در بهترین هتل های دنیا می کنند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که افراد بسیاری حاضر هستند تا هزینه سنگینی را صرف اقامت در بهترین هتل های یک منطقه کنند. این موضوع باعث شده است تا قیمت هتل های تعدادی از  گرانترین مناطق گردشگری جهان به شدت افزایش یابد.

نگاه داریم به تعدادی از معروف ترین شهرهای گردشگری جهان با گران و بهترین هتل های دنیا، بر اساس قیمت متوسط یک اتاق برای هر شب اقامت.
 
Oahu, Hawaii, U.S
قیمت: ۴۴۰ دلار
یکی از بهترین هتل های دنیا جزایر هاوایی  آمریکا است. هتل های این جزایر درسال های اخیر با توجه به تعداد زیاد طرافداران با افزایش قیمتی نزدیک به ۳۰ درصد مواجه شده اند که آن ها را در میان گران ترین ها قرار می دهد.

بهترین هتل های دنیا

قیمت بهترین هتل های دنیا بالاتر از حد معمول بوده است
St John, U.S. Virgin Islands
قیمت: ۴۴۴ دلار
یکی دیگر از جزایر معروف آمریکا که توانسته با در اختیار داشتن تعدادی از بهترین هتل های دنیا در میان پرطرفدارترین مناطق گردشگری قرار گیرد. قیمت هر شب اقامت در یک هتل ایمن جزیره برابر با ۴۴۴ دلار است .

بهترین هتل های دنیا

 یکی از بهترین هتل های دنیا جزایر هاوایی  آمریکا است
Manalapan, Florida, U.S
قیمت: ۴۴۸ دلار
این منطقه از فلوریدا در سال های اخیر با افزایش قیمت چندانی مواجه نشده است، اما این موضوع در حالی است که قیمت بهترین هتل های دنیا بالاتر از حد معمول بوده است. یکی از بهترین ترین هتل های این منطقه هتلی ۵ ستاره ۵ الماسی است که توانسته جایگاه خود را در میان بهترین های جهان حفظ کند.

بهترین هتل های دنیا

بسیاری از افراد هزینه زیادی برای اقامت در بهترین و گران قیمت ترین هتل ها متحمل شوند
Soufriere, St Lucia
قیمت: ۴۴۸ دلار
جزایر تفریحی و توریستی در میان پرطرفدارترین مناطق گردشگری جهان قرار دارند و به همین خاطر هتل های لوکس و گران قیمت بسیاری در آن ها ساخته شده است. بهترین و عالی ترین هتل های این منطقه با اینکه امکانات بسیاری را به مهمانان خود ارایه می دهند در سال های اخیر با کاهش قیمت رو به رو شده اند.این هتل یکی از دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری جهان را دارد.

بهترین هتل های دنیا

یکی از بهترین ترین هتل های این منطقه هتلی ۵ ستاره ۵ الماسی است
Mahe, Seychelles
قیمت: ۴۴۸ دلار
با افزایش قیمتی برابر با بیش از ۳۵ درصد هتل های این منطقه توانسته اند در سال های اخیر به سود بسیار قابل توجهی دست یابند. افرادی که به این منطقه سفر می کنند بیشتر با هدف گشت و گذار در طبیعت و بازدید از نقاط منحصر به فرد این منطقه به سفر آمده اند اما حاضرند تا هزینه بسیاری را هم برای اقامت در بهترین و گران قیمت ترین هتل ها متحمل شوند.

بهترین هتل های دنیا

این هتل یکی از دیدنی ترین مناظر از بهترین مناطق گردشگری جهان را دارد
Wailea (Maui), Hawaii, U.S
قیمت: ۴۷۰ دلار
یکی دیگر از جزایر هاوایی آمریکا که با بیش از ۳۰ درصد افزایش قیمت مواجه بوده است. به نظر می رسد که بسیاری از مناطق گردشگری هرچقدر هم قیمتشان را افزایش بدهند بازهم افراد بسیاری را جذب می کنند.

بهترین هتل های دنیا

یکی از گران ترین مناطق گردشگری جهان
West End, Anguilla
قیمت: ۴۴۹ دلار
یک شب اقامت در بهترین هتل های دنیا یعنی هزینه ای برابر با بیش از ۴۵۰ دلار. توجه داشته باشید که این قیمت متوسط است و شما در صورتی که بخواهید در بهترین هتل های این منطقه شب را سپری کنید باید نزدیک به ۷۰۰ دلار هزینه کنید.

بهترین هتل های دنیا

مناطق گردشگری هرچقدر قیمتشان را افزایش بدهند بازهم افراد بسیاری را جذب می کنند
Bora Bora, French Polynesia
قیمت: ۷۹۹ دلار
یکی از گران ترین مناطق گردشگری جهان که تعدادی از زیباترین و بهترین هتل های دنیا را در اختیار دارد. هتل های این منطه با توجه به ساخت منحصر به فردشان و امکانات بی نظیری که ارایه می دهند به صورت متوسط هزینه ای برابر با ۷۹۹ دلار برای مسافران به همراه دارند.

بهترین هتل های دنیا

یک شب اقامت در بهترین هتل های دنیا یعنی هزینه ای برابر با بیش از ۴۵۰ دلار

بهترین هتل های دنیا

برچسب ها : , ,
دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

54