بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

خدیجه طوبا بویوک اوستون ( به ترکی : Hatice Tuba Büyüküstün ) بازیگر نقش لطیفه در سریال ترکی لطیفه متولد ۵/۸/۱۹۸۲ می باشد و هم اکنون ۳۳ سال سن دارد .

طوبا ( لطیفه ) در استانبول به دنیا آمده و زندگی می کند . او از سال ۲۰۰۳ تا کنون به بازیگری مشغول است و آخرین کار او بازی در سریال پول کثیف عشق یا همان لطیفه می باشد . سریال لطیفه در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است . او در رشته طراحی صحنه و دکور و همچنین رشته طراحی لباس در دانشگاه مشغول به تحصیل شد . طوبا برای اولین بار در تبلیغ مول پد جلوی دوربین رفت و در سال ۲۰۰۳ نقش کوتاهی در سریال سلطان را ایفا کرد . او پس از سریال سلطان در هشت سریال دیگر نیز به ایفای نقش پرداخت . شهرت او در کشورهای عربی بخاطر بازی در سریال صنوات الضیاع ( Sanawat al daya ) می باشد .

بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

همچنین طوبا بویوک اوستون در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاضی ( Asi ) بازی کرد که مدت ها بعد دوبله پارسی آن از شبکه های فارسی زبان پخش گردید . همچنین او در کنار ایفای نقش در سریال های تلویزیونی در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز کار کرد . او در سال ۲۰۰۹ با بازی در سریال بینی و بینک که محصول شبکه mbc عربستان بود طرفداران زیادی به دست آورد .

بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

همچنین لطیفه در سال ۲۰۰۹ در یک فیلم سینمایی نقش اول زن را بر عهده گرفت . او در سال ۲۰۱۰ در سریال دلربا ( GÖNÜLÇELEN ) محصول شبکه atv ترکیه ایفای نقش کرد . طوبا در سال ۲۰۱۳ در سریال بیست دقیقه ( ۲۰dakika ) در نقش ملک ، محصول شبکه استار ( Star ) بود که یک سریال ۲۵ قسمتی است که بینندگان زیادی را جذب نکرد .

بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

آخرین سریال طوبا بویوک اوستون ، پول سیاه عشق ( Kara Para Ask ) می باشد که این سریال را در ایران با نام “ لطیفه ” می شناسند .

این سریال از ۱۲ مارچ ۲۰۱۴ پخش آن آغاز شده است و محصول شبکه پرطرفدار atv می باشد . او در این سریال نقش لطیفه دنیز را بازی می کند . در حال حاضر او شهرت خاصی در کشورهای عربی دارد . همچنین در ترکیه و ایران نیز طرفداران خاص خود را دارد . عمده شهرت او در ایران بخاطر ایفای نقش در سریال لطیفه می باشد .

بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

بیوگرافی و عکس بازیگر ترکیه ای سریال لطیفه Tuba Buyukustun

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

17