عکس فروش دختر سوری در واتس آپ

فروش دختر سوری از راه تبلیغ در واتس آپ و به عقد درآوردن آنها برای مردان ثروتمند کشورهای عرب خبر جدیدی در مورد سودجویان سوری است که به تازگی منتشر شده است.

تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۳
بازدید : ۷۶۵ نفر

 

فروش و حراج دختران سوری از طریق شبکات اینترنتی توسط یک سری سودجوی عرب و خرید آنها توسط دسته ای دیگر از ثروتمندان کشورهای عرب نشانه ای دیگر از وضع افتضاح کشورهای عربی است.

شماری از سودجویان، زنان و دختران آواره سوری را از طریق تبلیغ در واتس آپ، به عقد مردان ثروتمند کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان در می‌آورند.

عکس فروش دختر سوری در واتس آپ

روزنامه عربستانی  چاپ لندن نوشت:‌ به تازگی ، دارندگان واتس آپ و دیگر برنامه‌های ارتباط اجتماعی، پیام‌هایی دریافت کرده‌اند که در آن‌ها یک واسطه، برای ازدواج دختران و زنان سوری، شماره تلفن ارائه می‌دهد و ادعا می‌کند که این کار را جهت تامین سرپناهی برای زنان و دختران بی‌پناه و آواره سوری انجام می‌دهد.

این شخص تاکید می‌کند که از دولت عربستان، مجوز دارد و به او اجازه داده شده است دختران خانواده‌هایی که سرپرست خود را در درگیری‌ها در سوریه از دست داده‌اند را شوهر دهد.

این ازدواج‌ها که با ۱۰۰۰ ریال انجام می‌شود و شامل دختران بین ۱۲ تا ۱۷ ساله می‌شود تنها چند ماه یا چندروز به طول می‌انجامند و شوهر، پس از سوءاستفاده از دختر یا زن سوری، او را طلاق می‌دهد. برخی ناظران، این گونه برنامه‌ها را به مثابه «پارتی‌هایی برای هتک ناموس و تجارت مجانی زنان سوری» می‌دانند.

سازمان ملل و سازمان‌های حقوق بشری نیز با تاکید بر حجم گسترده سوءاستفاده جنسی از زنان آواره سوری، توقف فوری این پدیده را خواستار شده بودند.

سازمان ملل و سازمان های حقوق بشر که دست آویزی برای قدرتهای استکباری غرب از جمله آمریکا و صهیونیست ها می باشد کارایی خود را به معنای واقعی ندارد و به جای اینکه اقدام به جلوگیری از خشونت در کشورهای اسلامی از جمله سوریه کند فقط نطق هایی را برای حفظ ظاهر انجام میدهد.

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

81