عکس قسمت آخر سریال کارادایی

قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

عکس قسمت آخر سریال کارادایی

خلاصه قسمت آخر سریال ترکیه ای کارادایی

سریال کارادایی در سال ۲۰۱۳ توسط کمپانی معروف ترک با نام ay yapim ساخته و در شبکه atv ترکیه در حال پخش می باشد . در این سریال زیبا بازیگران معروف ترک نظیر کنان ایمیرزاعلو , برگزار کورل , میلکه یالوا و … ایفای نقش می کنند .

Mahir ماهر با بازی فوق العاده زیبای (Imirzalioglu) – مرد جوان و خوش تیپ است.او در یک کارگاه تعمیر کفش کار می کند و یک زندگی طبقه متوسط و راحتی را دارد . او زندگی شادی با خانواده خود دارد،او با Nazif Kara پدر ماهر(Cetin Tekindor)، مادر، دو خواهر و یک برادر زندگی می کند. در روز درگیری خود با Ayten با بازی (Yalova Melike)، زندگی شاد و خرم و بی دغدغه او تبدیل به جهنم می شود.

پدرش ، نظیف کارا برای قتل مقصر شناخته می شود.نظیف کارا به قتل یک قاضی سرشناس به اعدام محکوم شده واعدام او پس از حکم دادگاه اجرا خواهد بود. شاهدان نظیف کارا را بر روی صحنه قتل با سلاح قتل در دست دیدند.ماهر هرگز باور نمی کند که پدرش مجرم است.ماهر برای اثبات بی گناهی پدرش تلاش می کند و می خواهد آزادی را به او برگرداند.با این حال، پیدا کردن هر گونه شواهد برای نجات پدر برای او بیش از حد سخت خواهد بود.

بنابراین، ماهر از خود ، زندگی خود، و عشق خود چشم پوشی می کند. او نقشه ای طراحی می کند تا با قضات اجرای حکم اعدام پدرش همکار شود .با این روش ،او قصد دارد در این مورد جزئیات بیشتر را بررسی کند و راهی برای پیدا کردن قاتل واقعی. او یک هویت جدید با عنوان صالح برای خود درست می کند ، که یک دستیار برای قاضی هست. او به کار با قاضی Feride با بازی Berguzar Korel مشغول می شود که به طور کلی قاضی اعظم برای پرونده محاکمه نظیف کارا است. Feride یک زن جوان و زیبا که از یک خانواده ثروتمند هست. او در کار خود بسیار موفق است.و ماهر کارا با نام مستعار صالح سعی می کند با ارتباط های نزدیک با فریده پی به اسرار این پرونده ببرد تا شاید پدر خود را از این اتهام تبرئه کند.

عکس قسمت آخر سریال کارادایی

اورهان به یک خوراکی برمی گرده اما خبری از نظیف کوچولو نیست هر چی او را صدا می زند به نتیجه ای نمی رسد. ماهور و فریده دست تو دست و عشقولانه از کافه می ایند بیرون. ایتن و نظیف هم انها را میبیند ایتن می گوید میبینی نظیف خان که ماهور با من چی کار می کند می خواهد به نزد انها برود که نظیف خان جلوی او را می گیرد و می گوید من بعدا با ماهور حرف می زنم. ایتن غش می کند و در واقع خودش را به غش می زند.یاسین جواب نامه عاشقانه سوگل را می دهد می گوید که واقعا از خواندن نامه عاشقانه تو منتقلب شدم تو به من گفتی که این نامه را در تاریکی نوشتی اما من باید بگویم که همه زندگی من در تاریکی خلاصه می شود اسم تو به معنای اخرین گل است اسم اورجینال خواهر ماهور سونگل است که یعنی اخرین گل. و می دانی که گل ها به روشنایی احتیاج دارند و در تاریکی پژمرده می شوند ایا تو حاضری با همه این سختی ها و تاریکی ها در کنار من بمانی و عاشقم باشی؟

اورهان که نظیف کوچولو را پیدا نمی کنه پیش بوراک می ره و او هم فکر می کنه که احمد بچه را به خاطر قرضهای او گروگان گرفته برای کمک نزد نژدت می رود. نژدت می گوید که کار او نیست او با زنها و بچه ها کاری ندارد.

سوگل به یاسین جواب می دهد که اگر تو دست های من را بگیری من از تاریکی نمی ترسم و شکوفه ها در تاریکی هم جوانه می زنند و من باتو از هیچ چیزی نمی ترسم و به عشقمان تکیه می کنم.

ماهور و فریده به در خانه زنی به نام نیهان می روند او معشوقه قاضی سلیمان بود ه است و یک دختر به نام گل پری دارد. دختر می گوید که مادرش سر کار است فریده می گوید من قاضی پرونده قاضی سلیمان هستم اسمم فریده شاداغلو هست حتما به مادرت بگو که با او کار واجبی دارم. ماهور می گوید اگر به دادگاه نیامد چی که فریده می گوید برای او یک دادخواست رسمی می فرستم و مجبور است بیاید. فریده گرفته است و به ماهور می گوید که من مطمئن هستم که این دختر دختر قاضی سلیمان است خیلی شبیه او بود چطور لاله خانم این همه سال متوجه این خیانت قاضی سلیمان نشده است گاهی ظاهر ادمها ان چیزی نیست که نشان می دهد.

اورهان مردی را که قبل از دزدیده شدن نظیف کوچولو دیده بود را می شناسد و از نژدت می خواهد که به او یک اسلحه بدهد. عثمان پنهانی حرف های ایبو و نژدت را می شنود و می فهمد او در دزدیده شدن نظیف دست دارد. نژدت به محض اینکه می فهمد اورهان چهره ان مرد را شناسایی کرده است مردی که جز افرادش بود و نظیف را دزدیده بود را می کشد.

دادستان دیگری به پرونده امده که نامش حسین است و جای تورگات را گرفته او می گوید به نظر من نظیف کارا قاتل است و ماهور عصبی می شود اصلا با این مرد کنار نمی اید فریده می گوید به نظر من تورگات بهتر از این مرد بود. فریده با ماهور راجع پرونده مردی حرف می زند که همسرش مرده و او نمی داند که این قتل بوده یا یک تصادف.

عکس قسمت آخر سریال کارادایی

به ماهور خبر می دهد که پدرش منتظر اوست. پدرش می گوید امروز صبح تو را با فریده دیدم ماهور من فکر نمی کردم تو را چوری بزرگ کرده باشم که برای ازادی من از احساسات یک زن سو استفاده کنی. ماهور می گوید من عاشق فریده شده ام او من را با یک اسم دیگر می شناسد اما احساسات من به او واقعی است. ماهور و نظیف , بوراک را می بینند بوراک اعتراف می کند که قمار کرده و باخته و در ازای پول قمار نظیف کوچولو را دزدیده اند. اورهان برادر کسی که نظیف را دزدیده می شناسد او در یک کافه کار می کند و اورهان به سراغ او می رود. ماهور و نظیف به اداره پلیس می روند و اطلاع می دهند که نظیف کوچولو دزدیده شده است.

تورگات به دیدن نیهان خانم می رود و می گوید که شما این همه سال با قاضی زندگی کردید و می دانستید که او متاهل است نیهان می گوید که سلیمان من را برای زندگی اش انتخاب کرده بود روز حادثه به دیدن او رفتم و خبر دادم که دخترش بورسیه گرفته است و سلیمان خیلی خوشحال شد. تورگات می پرسد که تو نظیف کارا را می شناسی که نیهان می گوید او قاتل سلیمان است. تورگات می گوید از ارتباط قبلی این دو خبر داشتی که نیهان اظهار بی اطلاعی می کند. تورگات با لاله زن رسمی سلیمان حرف می زند و او نمی خواهد قضیه زن دوم علنی شود. تورگات می گوید که یک زن هست که می خواهد از نظیف کارا انتقام بگیرد او در گذشته برادرش را کشته است منظورش زن سابق نظیف است.

اورهان در درگیری با دزدان نظیف سه تا تیر می خورد و ماهور او را به بیمارستان می رساند و می گوید تو پسر شجاعی هستی. یاسین که عثمان را می بیند که هم کلاسی سوگل است قاطی می کند و می فهمد که ماهور او را می شناسد. یاسین می گوید اگر دزدی کار کسانی که بوراک با انها قمار نکرده نیست پس دزدان یا پول می خواهند یا چیز دیگری بهتر است یکی در خانه باشد تا جواب تلفن دزدها را بدهد نظیف کارا به خانه می رود و متظر تلفن دزدان می ماند. ماهور و یاسین عثمان را دوره می کنند و می گوید که تو به ما اطلاع دادی که اورهان تیر خورده پس تو می دانی که نظیف کجاست زود باش بگو اسلحه را روی سر عثمان می گذارند نژدت عصبی می شود و میگوید او برادر من است شما حق ندارید با او این رفتار را داشته باشید. تلفن به صدا در می اید نظیف گوشی را برمی دارد به او می گویند که ما نوه ات را دزدیده ایم ما تو را می خواهیم باید روز دوشنبه به اینجا بیایی و این قسمت پایان می یابد.

 

عکس قسمت آخر سریال کارادایی

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

10