عکس مدل لباس مد بهار مردانه ۲۰۱۵

یکی از ساده ترین طرح های موجود برای لباس، طرح راه راه است. این طرح هیچگاه از مد نمی افتد. ما در اینجا طرح های کلاسیک بهار و تابستان ۲۰۱۵ را برای شما آورده ایم تا با الگو گرفتن از آنها، بیشتر بدرخشید. این طرح ها توسط بهترین طراحان جهان طراحی شده است.

 

SS15

عکس مدل لباس مد بهار مردانه 2015

مارک کوچی بود که این موج را به راه انداخت
در واقع مارک کوچی بود که این موج را به راه انداخت. او به طرح های راه راه با رنگ های خنثی علاقه نشان داد. طرح های راه راه عمودی روی شلوار، تی شرت، یقه پیراهن و … جذابیت خاصی به ظاهر شما می دهند. مایکل کیتون نیز این طرح لباس را برای بازی در فیلم «Beetlejuice» انتخاب کرد.

Dior Homme

عکس مدل لباس مد بهار مردانه 2015

طراح برند Dior Homme این طرح را از لباس ملوانان الهام گرفته است
Kris Van  Assche ، طراح برند «Dior Homme» این طرح را از لباس ملوانان الهام گرفته است. او رنگ های زرد، سفید و قرمز و آبی را با هم ترکیب کرده است. جلیقه هایی را که به این سبک طراحی شده اند، می توانید روی پیراهن و زیر کت بپوشید.

Kenzo & Paul Smith

عکس مدل لباس مد بهار مردانه 2015

طراحان دیگر رنگ های پر رنگ را برای لباس های راه راه انتخاب کرده اند
طراحان دیگر رنگ های پر رنگ را برای لباس های راه راه انتخاب کرده اند. به عنوان مثال Kenzo طرح های راه راه نامتقارن با رنگ های سبز، آبی و صدفی را انتخاب کرده است در حالی که Paul Smith راه راه های رنگارنگ عمودی، افقی و زیگزاگی را ترجیح می دهد.

E. Tautz

عکس مدل لباس مد بهار مردانه 2015

E. Tautz تی شرت و شلوارک هایی با راه های عمودی و هم افقی انتخاب شده است
این مدل هایی که برای تی شرت و شلوارک ها انتخاب شده، هم عمودی و هم افقی هستند. به عنوان مثال راه راه عمودی برای بدن و راه راه افقی برای آسیتن ها.

J.W.Anderson

عکس مدل لباس مد بهار مردانه 2015

برند Anderson لباس هایی از سرتا پا راه راه
این برند محافظه کاری را کنار گذاشته و طرح های جدیدی ارائه داده است. Anderson از سر تا پای لباس ها را راه راه و رنگ های زیتونی، آبی و ارغوانی را انتخاب کرده است. اگر چه این مدل لباس برای تمام فصول مناسب نیست اما در فصل بهار زیبایی خاصی به ظاهر شما می بخشد.

عکس مدل لباس مد بهار مردانه ۲۰۱۵

برچسب ها : , , , , , ,
دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

50