عکس کیف هایی شیک دانشجویی

از سال اولی تا آخری

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

کیف‌های دوشی بزرگ مناسب ترین انتخاب برای دانشجویان است که زنانه و مردانه ندارد
کیف‌های دوشی بزرگ که به صورت چپ و راستی هم قابل استفاده کردن هستند، مناسب ترین انتخاب برای روزهای دانشجویی محسوب می‌شوند اما یادتان باشد سراغ نمونه‌هایی با چرم نرم یا جیر بروید که اسپرت‌تر هستند؛ مگر اینکه شما از گروه دانشجویانی باشید که با مانتو و شلوارهای رسمی فرم دانشگاه می‌روند. این مدل کیف، زنانه و مردانه ندارد و ما رنگ قهوه‌ای را به شما توصیه می‌کنیم چون در اصالت چرم است و همیشه وقار خودش را دارد. این محصول را می‌توانید از نوین چرم تهیه کنید.

بچه هنری‌ها

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

چنین کیفی را می‌توانید با ست‌های کاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست کنید
اگر در رشته‌ای مثل معماری، طراحی صنعتی یا سایر رشته‌‌هایی که فصل مشترک مهندسی و هنر هستند، درس می‌خوانید، به این مدل کیف احتیاج دارید؛ کیفی نه چندان بزرگ، آنقدر که یک دفتریادداشت و یک کتاب با سایر خرده‌ریزها در آن جای بگیرد و مهم‌تر از همه فرمی کلاسیک داشته باشد. چنین کیفی را می‌توانید با ست‌های کاملا اسپرت یا نیمه رسمی ست کنید ولی بهتر است سراغ کتانی نروید.
انتخاب راحت

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

اگر اهل پیاده‌روی در مسیر دانشگاه هستید به سراغ کوله پشتی بروید
اگر اهل پیاده‌روی در مسیر دانشگاه هستید و از طی کردن خیابان‌ها با همکلاسی‌ها لذت می‌برید باید سراغ کوله پشتی بروید تا سنگینی کیف اذیت‌تان نکند ولی اگر با ست‌های نیمه رسمی شامل کفش کالج، شلوار کتان و … به دانشگاه می‌روید، کوله‌پشتی‌های برنزی و اسپرت مناسب شما نیست و یک نمونه چرمی انتخاب کنید.

۲۴ به بالا

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

این یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق لیسانس است که همیشه شیک باشید
این هم یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق‌لیسانس که اغلب ضمن حضور در دانشگاه، در محیط‌های کاری هم رفت و آمد می‌کنند. طراحی فکر شده و چرم چرخ‌دوزی شده این محصول باعث می‌شود همیشه شیک باشید و برازندگی لازم را به ست شما که این روزها کمتر اسپرت است، می‌دهد. یادتان باشد کیف‌های چرم هر چند هزینه بالایی روی دست شما می‌گذارند ولی عمر بالایی نسبت به سایر مواد اولیه دارند.

آکسفوردی‌ شوید

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

کیف آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد است
این کیف به نام آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد محسوب می‌شود. در سال گذشته بسیاری از طراحان سراغ این مدل کیف رفتند و آن را در سایزها و رنگ‌های مختلف تولید کردند. در واقع بخشی از مد امسال است و انتخاب خوبی برای روزهای دانشجویی به شمار می‌آید.

اسپرتی ها

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید به چنین کوله پشتی به روز و جاداری احتیاج دارید
پارچه‌های گلدار که امسال مد بودند و برای مانتو، پیراهن، بلوز و کفش استفاده می‌شدند، به دنیای کیف و کوله پشتی هم رسیدند. اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید که کتانی را به هر کفش دیگری ترجیح می‌دهید یا در رشته‌ای مثل تربیت‌بدنی درس می‌خوانید، به چنین کوله پشتی به‌روز و جاداری احتیاج دارید.

همه پسندها
اگر می‌خواهید یک انتخاب اصولی ولی نه چندان گران قیمت داشته باشید باید سراغ نمونه‌های غیر چرم بروید و به این نکات دقت کنید:

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

اگر می‌خواهید انتخاب اصولی ولی نه چندان گران داشته باشید سراغ کیف های غیر چرم بروید
سبک بودن بدنه کیف تا وزن اضافی همراه خود جابه‌جا نکنید.

داشتن فضای مستطیلی به صورت عمودی یا افقی یا فضای لازم برای قرار دادن کلاسور که  جزوات را داشته باشید.

رسمی پوش‌ها

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

این کیف دانشجویی به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است
این هم برای دانشجویانی که کیف‌های دوشی دانشجویی را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند با نمونه‌های زنانه‌تری در دانشگاه حاضر شوند. این کیف به دلیل بند پهنی که دارد، در جابه‌جایی کمتر شما را اذیت می‌کند همچنین به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است.

عکس کیف هایی شیک دانشجویی

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

19