معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

کارگردان سریال پشت بام تهران  گفت : دوست ندارم بینندگان سریالم حتی یک قسمت‌ از این مجموعه را از دست بدهند.

انگار سریال پشت بام تهران بیش از حد جذاب است.

خلاصه داستان سریال پشت بام تهران:

قصه این سریال مضمونی اجتماعی دارد و به تصمیم گیری درست و غلط انسان‌ها مربوط می‌شود و اینکه اگر تصمیم اشتباهی بگیرند، هزینه و عواقب آن دامن‌گیر خودشان می‌شود. در خلاصه قصه این سریال آمده است: آدم‌هایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این برخورد، زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌کند.

 معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

بازیگران سریال پشت بام تهران:

کامبیز دیرباز ( نقش قیاس ) / سام درخشانی (نقش آهی) / لعیا زنگنه ( نقش انوشه) / ثریا قاسمی ( طاهره مادر قیاس)  / اندیشه فولادوند (نقش هاله )/ لیندا کیانی ( نقش الهام ) / بهزاد فراهانی ( آق ولی)  / آزاده صمدی (نقش اختر) / مجید واشقانی ( بهادر ) / شهین تسلیمی / زهره حمیدی /کریم اکبری مبارکه/مهنوش صادقی/خسرو شهراز/علیرضاآرا /نوید خداشناس و …

 معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

گفتگو با مجید واشقانی (بازیگر) و بهرنگ توفیقی (کارگردان)

بهرنگ توفیقی کارگردان سریال پشت بام تهران  در گفت‌وگویی در همین زمینه بار دیگر تاکید کرد: به عنوان کارگردان سریال پشت بام تهران  دوست ندارم بینندگان سریالم حتی یک قسمت‌ از این مجموعه را از دست بدهند به دلیل اینکه این سریال با جزئیاتش جذاب است؛ بنابراین دلم می‌خواهد مردم «پشت بام تهران» را با دقت زیاد تماشا کنند.

معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

توفیقی در پایان اعلام کرد: کار تصویر‌برداری‌مان همچنان ادامه دارد و همزمان با پخش، کار تصویربرداری‌مان را نیز ادامه می‌دهیم.سریال «پشت بام تهران» به تهیه‌کنندگی زینب تقوایی برای پخش از شبکه اول در حال ساخت است.

معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

 بهرنگ توفیقی

شبکه اول پیش از این، سریال نفس گرم محمد مهدی عسگرپور را به روی آنتن می‌برد و از شنبه – ۱۹ دی ماه – پخش سریال «پشت بام تهران» بهرنگ توفیقی آغاز شد.کامبیز دیرباز، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، بهزاد فراهانی و لیندا کیانی از بازیگران نقش اصلی «پشت بام تهران» هستند. سریال جدید بهرنگ توفیقی فضایی اجتماعی دارد.

مجید واشقانی بازیگر سریال «پشت بام تهران» ساخته بهرنگ توفیقی در گفتگویی به این سریال گفت: قصه این سریال درباره چند خانواده است که در قسمت های ابتدایی معرفی می شوند و بیننده ابتدا با تک تک این شخصیت ها آشنا می‌شود و بار قصه بین این شخصیت ها تقسیم می شود.

 معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

وی ادامه داد: وقایع در این قصه به شکل اتفاقی از نگاه بیننده پیش می رود درحالیکه از طرف نویسنده این خانواده ها به نوعی به یکدیگر گره می خورند. داستان «پشت بام تهران» با تمی اجتماعی روایتگر آدم هایی است که هر روز بسیاری از آنها را در جامعه می بینیم. افرادی در قشرهای مختلف که اتفاقا یکی از دلایل انتخاب این اقشار مختلف هم این بوده که به راحتی بتوان با آنها همذات پنداری و ارتباط برقرار کرد و مخاطبان نمونه ای از کسانی را که در جامعه دیده اند در این اثر هم ببینند.

معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

مجید واشقانی

بازیگر سریال «پشت بام تهران» با اشاره به ویژگی های این مجوعه بیان کرد: بار قصه در این سریال تنها روی دوش یک بازیگر نیست، به طور مثال در سریال «میکاییل» به کارگردانی سیروس مقدم که نویسندگی آن را هم سعید نعمت الله بر عهده داشت، قهرمان کار میکاییل بود اما در اینجا داستان ها بین همه خانواده ها تقسیم می شود. این سریال اثری پر بازیگر است و به نظر خودم این به جذابیت کار افزوده است.

بازیگر سریال «آمین» با اشاره به همکاری های قبلی خود با نویسنده و کارگردان اثر «پشت بام تهران» توضیح داد: این سومین تجربه همکاری من با نعمت الله نویسنده این سریال و پنج یا ششمین تجربه همکاری ام با بهرنگ توفیقی کارگردان سریال است و فکر می کنم این کارگردان و نویسنده مکمل های خوبی برای یکدیگر هستند. حضور سعید نعمت الله در کار در کنار کارگردان به عنوان کسی که خط به خط دیالوگ هایش را حفظ است و می داند که چه نوشته است و چه می خواهد باعث می شود که تکلیف بازیگر هم مشخص باشد.

واشقانی اضافه کرد: من امیدوارم این سریال بتواند نظر مردم را جلب کند چون کار پر زحمت، پر لوکیشن و پر بازیگری بوده است و این زحمات زمانی مفید واقع می شود که سریال با اقبال عمومی مواجه شود و البته فکر می کند که «پشت بام تهران» از این جنس سریال ها باشد.

بازیگر سریال پشت بام تهران در پایان درباره نقش خود در این اثر عنوان کرد: من در این سریال نقش بهادر را دارم که شاید تصور شود نقشی منفی دارد اما من چنین ذهنیتی نسبت به نقشم ندارم. من این نقش را خاکستری می بینم که شاید بنا به اجبار منفی می شود. بهادر نقش موثری در قصه دارد و با چالش های زیادی مواجه می شود و حتی خودش هم چالش هایی را ایجاد می کند.

معرفی و تصاویر سریال جدید و زیبای پشت بام تهران

دیدگاه‌های شما

دیدگاه خود را ثبت کنید :

50